Fotel biurowy Smart

Fotel biurowy Smart dostępny jest w dwóch wersjach, soft oraz net, które są zróżnicowane pod względem rodzaju oparcia. Liczne rozwiązania ergonomiczne sprawiają, że nawet po kilku godzinach, siedzenie na nim jest w dalszym ciągu komfortowe. Fotel umożliwia ustawienie podłokietników w taki sposób, aby w danej pozycji stanowiły one jak najlepsze wsparcie. 

KOSZTY TRANSPORTU

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Cena brutto
2 350,00 zł

Fotel biurowy Smart

SMART to narzędzie do pracy we współczesnym świecie. Zmiany w naszym systemie pracy wymagają niebanalnych i sprytnych rozwiązań. Pracownik coraz rzadziej przywiązany jest do jednego stanowiska pracy. To on decyduje gdzie pracuje i na czym w zależności od bieżących potrzeb. Krzesło które ma spełnić te wymogi musi być: trwałe, nowoczesne, intuicyjne, uniwersalne.

Produkt idealnie spełnia wymagania do pracy co-work, hot desk oraz home-office. Dostosowany jest do potrzeb pracy z urządzeniami przenośnymi jak i do pracy klasycznej. Minimalistyczny design oraz intuicyjna obsługa ułatwia użytkownikowi pracę i pozwala stwierdzić, że jest to krzesło dla każdego. Aby jeszcze bardziej podnieść wartość biura kolekcja SMART ma w swojej rodzinie również krzesła konferencyjne co umożliwia wyposażenia wnętrza w sposób jednolity, estetyczny i z charakterem dzisiejszego świata.

Fotel biurowy Smart to produkt, który stworzy harmonię w każdej przestrzeni. Został on zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających estetów. Jest doskonałym elementem wyposażenia, który świetnie realizuje założenia zasady “mniej znaczy więcej”. Fotel umożliwia ustawienie podłokietników w taki sposób, aby w danej pozycji stanowiły one jak najlepsze wsparcie. Fotel biurowy Smart dostępny jest w dwóch wersjach, soft oraz net, które są zróżnicowane pod względem rodzaju oparcia. Liczne rozwiązania ergonomiczne sprawiają, że nawet po kilku godzinach, siedzenie na nim jest w dalszym ciągu komfortowe.

PODŁOKIETNIKI:

 • SMARTaxis - Podłokietniki zintegrowane z możliwością pracy na urządzeniach przenośnych  (standard)

PODSTAWA:

 • SB7H - Podstawa Nylonowa kolor Czarny (standard)

ZAGŁÓWEK: 

 • Tak - wersja z zagłówkiem
 • Nie - wersja bez zagłówka (standard)

MECHANIZM:

 • SMARTself - Mechanizm synchroniczny samoważący (Standardowy)

KÓŁKA:

 • KSUB - Kółka uniwersalne fi 60 mm koloru czarnego 
 • K50H - Kółka twarde fi50mm koloru czarnego (standard)
 • K50S - Kółka miękkie fi 50 mm koloru czarnego

Rodzaj TAPICERKI:

 • Podstawowa (standard); Eco Skóra; Mura; Dzianina; Nesca; Cura; Mica

Rodzaj OPARCIA:

 • Siatkowe - siatka typu runner 100 000 tys. Cykli kolor czarny (standard)
 • Tapicerowane - dostępne są różne wersje kolorów do wyboru (informacja poniżej)

KOLOR TAPICERKI:

PROSIMY O PODANIE NUMERU WYBRANEGO KOLORU TAPICERKI W WIADOMOŚCI PRZY SKŁADANIU ZAMÓWIENIA.

WZORY KOLORÓW SĄ DOSTĘPNE W ZAKŁADCE PLIKI DO POBRANIA.