Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami

Wyślij wiadomość

 

For any question about a product, an order

If a technical problem occurs on this website

Dział handlowy

Rejon: Białystok
Kierownik Działu Handlowego
Agata Roszkowska
tel. 85 662 89 24 kom. 664 495 112
agata.roszkowska@cezas.pl
Powiat sokólski, moniecki
Zastępca kierownika Działu Handlowego
Magdalena Jakowiak
tel. 85 662 89 32 kom. 604 898 784
magdalena.jakowiak@cezas.pl
Powiat bielski, siemiatycki, wysokomazowiecki
Specjalista ds. handlu
Mateusz Olędzki
tel. 85 662 89 27 kom.698 672 318
mateusz.oledzki@cezas.pl
Powiat łomżyński, kolneński, zambrowski
Specjalista ds. handlu
Marcin Rzonca
tel. 85 662 89 29 kom. 664 494 703
marcin.rzonca@cezas.pl
Powiat grajewski, olecki, ełcki, gołdapski, giżycki, piski
Referent ds. Handlu
Edyta Światocha
tel. 85 662 89 26 kom. 664 495 079
edyta.swiatocha@cezas.pl
Powiat augustowski, suwalski, sejneński
Referent ds. handlu
Anna Gosiewska-Buraczewska
tel. 85 662 89 25 kom. 664 494 899
anna.gosiewska@cezas.pl
Powiat białostocki, hajnowski
Referent ds. Handlu
Beata Paszko
tel. 85 662 89 29 kom. 668 852 573
beata.paszko@cezas.pl
Obsługa sklepu internetowego
Referent ds. Handlu
Marta Szypulska
tel. 85 662 89 31 kom. 664 495 043
marta.szypulska@cezas.pl