Joan 6 zarządzania rezerwacjami pomieszczeń Zobacz większe

Joan 6 zarządzania rezerwacjami pomieszczeń

1TJN20
Nowy produkt

Cena brutto
1 979,62 zł

Joan to innowacyjne urządzenie do zarządzania rezerwacjami pomieszczeń, które dzięki wbudowanej baterii i obsłudze Wi-Fi jest całkowicie bezprzewodowe, energooszczędne i nie wymaga ingerencji w strukturę ściany przy montażu!

Dotykowy wyświetlacz Joan 6 wykonany jest w technologii E-Ink (papier elektroniczny) i oprócz charakterystycznego dla tej technologii niskiego zapotrzebowania na energię, wyróżnia się również bardzo dobrą czytelnością (nawet w świetle słonecznym) oraz szerokimi kątami widzenia (180 stopni). Model Joan 6 posiada również podświetlenie ekranu, które dzięki wbudowanemu czujnikowi ruchu, wybudza i oświetla ekran, gdy wykryje w pobliżu osobę.

Parametry wyświetlaczaE-Ink ® Pearl:

  • przekątna 6
  • rozdzielczość 1024x768
  • 16 odcieni szarości
  • wysoki kontrast
  • niskie zużycie energii
  • pojemnościowa technologia dotyku

 

Urządzenie jest całkowicie bezprzewodowe i nie wymaga stałego zasilania!

Dzięki baterii o pojemności 5400mAh oraz wbudowanemu modułowi Wi-Fi Joan może pracować do 3 miesięcy bez ładowania. Urządzenie wystarczy powiesić na ścianie za pomocą montażu magnesowego. Joan nie wymaga instalacji elektrycznej i LAN. Gdy urządzenia będą wymagały naładowania administrator zostanie poinformowany wiadomością mailową.

Urządzenie jest gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Podczas trwającej kilka minut konfiguracji należy zsynchronizować urządzenie z lokalną siecią Wi-Fi oraz powiązać z kalendarzem sali konferencyjnej za pomocą wygodnego portalu Joan.

Innowacyjnie rozwiązany montaż naścienny nie wymaga wiercenia i umożliwia łatwy demontaż urządzenia na potrzeby przemieszczenia lub ładowania urządzenia. Dodatkowo nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować urządzenie np. na szklanej powierzchni!

Rezerwacja sali może odbywać się przy użyciu programu lub kalendarza (np. Outlook) albo bezpośrednio przy dotykowym panelu.

Joan umożliwia również podgląd statusu pomieszczeń (stan naładowania baterii, połączenie z siecią, zajętość) za pomocą wygodnego pulpitu dostępnego przez przeglądarkę z dowolnego miejsca z dostępem do internetu!

Obsługiwane typy kalendarzy:

  • Office 365
  • Exchange 2010/2013
  • Google G Suite
  • iCalendar

Joan 6 może być także wykorzystany w systemie Hot-Desking (rezerwacja biurek), dzięki czemu umożliwia optymalizację wykorzystania nie tylko sal konferencyjnych, szkoleniowych, wykładowych, ale całej przestrzeni biurowej dla pracowników.

Wymiary urządzenia - 158.8 x 123.8 x 12 mm

Komunikacja: 2.4 GHz Wi-Fi (IEEE 802.11 b/g/n) standard, wparcie WPA2-PSK, wsparcie WPA2-EAP, wsparcie dla 2.4 GHz Bluetooth 5

Standardowa gwarancja: 12 miesięcy

Częścią ekosystemu Joan są również plany abonamentowe w ramach których dostępne są określone funkcje.

Zakup planu jest obligatoryjny, urządzenie nie może funkcjonować bez planu taryfowego.

1) Plan Essentials (60 euro / rok za urządzenie) będący pierwszym krokiem do skutecznego zarządzania przestrzenią spotkań w biurze dzięki implementacji podstawowych funkcjonalności.

2) Plan Professional (120 euro / rok za urządzenie) oferujący rozszerzone opcje, które pomogą zoptymalizować przestrzeń biurową.

3) Plan Enterprise (240 euro / rok za urządzenie) zaawansowane rozwiązanie do zarządzania miejscem pracy dla dużych przedsiębiorstw.